Șef Șantier- instalații electrice clădiri

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    50 de minute in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    Open

👉 Compania Invest caută un Șef Șantier- instalații electrice clădiri pentru echipa noastră dinamică. Dacă ești pasionat de domeniul electricității și vrei să contribui la proiecte inovatoare, acesta este locul potrivit pentru tine!

➡️ Responsabilități:
• Supraveghezi proiectul de construcție instalații electrice de la început până la sfârșit;
• Elaborezi, transmiți și monitorizezi planul de lucru al oamenilor din șantier;
• Urmărești și actualizezi periodic graficul de execuție;
• Monitorizezi progresul activităților de construcție, în mod regulat și organizezi întâlniri periodice cu toate sub-echipele;
• Transmiți către client FAM (fișa aprobare material) și realizezi centralizator FAM transmise/aprobate/respinse/revizuite;
• Emiți RZL (raport zilnic de lucru) pentru echipe, verifici RZL și le trimiți zilnic către secretariat pentru distribuire gestiune și normare;
• Raportezi deficiențe și recepție internă și iei măsuri de remediere;
• Realizezi verificări PRAM (probe verificări electrice) și emiți Buletine de Verificare conform Manual Calitate;
• Întocmești situații de lucrări lunare și finale, justifici și semnezi situațiile cu clientul și te asiguri că facturile au fost emise către client.
➡️ Cerințe:
• Studii superioare de lungă durată de specialitate, absolvite cu diplomă de licență (profil tehnic);
• Experiență de minim 3 ani în proiecte de construcții;
• Buna înțelegere a sistemelor de construcție;
• Cunoașterea tipologiilor de contracte din industrie și a standardelor de siguranță;
• Cunoștințe în softuri speciale (Autocad, devize etc);
• Cunoașterea a minim o limbă de circulație internațională;
• Cunoștințe bune de operare PC (MS Office, Microsoft Project, Internet);
• Permis de conducere (un avantaj).

➡️ Ce oferim:
• Pachet salarial competitiv între 9200 si 15500 lei brut (compus din: salariu fix, bonuri de masă în valoare de 30 lei/zi, diurna pentru deplasări, indemnizații în funcție de specificul proiectului, prime de sărbători etc);
• Oportunități de dezvoltare profesională;
• Mediu de lucru prietenos;
• Acces la dotări de ultimă oră.
📍 Sediul companiei din București: Șoseaua Pipera, Clădirea Serico, Sector 2.
Acest post necesită disponibilitate de deplasare în scop profesional în diferite județe ale țării (ex: Mureș, București, Sibiu, Covasna, Brăila, Bihor, Cluj).
Avem proiecte în toată țara, așa că nu ezita să ne contactezi, indiferent de zona în care te afli.
➡️ Cum să aplici:
Trimite-ne CV-ul la [email protected] / [email protected] sau sună la numărul 0727 800 663 de luni până vineri între orele 08-17.
Dacă acest rol nu este ceea ce cauți, dar știi pe cineva care ar putea fi interesat, ne-ar fi de ajutor să transmiți mai departe această informație!

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca