Casieri si Bucatari – Fast Food

  • Locatie:
  • Salariu:
    1.840 RON - 2.250 RON
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    6 ani in urma
  • Categorie:
    Alimentatie / HoReCa
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Romanian

Angajam casieri si bucatari pentru un renumit lant de fast-food din Bucuresti.
Program full time – 8 ore.
Se poate lucra in diferite locatii din Bucuresti.

Venituri intre 1840 – 2250 lei net/ luna. (In functie de locatie)
Program in ture.

Responsabilitati casier :

  • Intampina clientul preia comanda clientului, incaseaza contravaloarea comenzii, livreaza comanda, multumeste clientului pentru vizita

Responsabilitati bucatar :

  • Pregateste si prepara produsele din pui, lucreaza cu carne cruda, faina si condiment, respecta standardele si procedurile de preparare (marinare, breading/fainare, ambalare)

Cerinte :

  • Liceul absolvit;
  • Aspect ingrijit;
  • Dorinta de a invata;
  • Disponibilitatea de a lucra in echipa.