Designer Graphic

  • Salariu:
    4.000 RON
  • Publicat:
    11 luni in urma
  • Categorie:
    Arhitectura / Design interior
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    Romanian

Prezentare loc de munca

Candidatul Ideal

Pregatire si experienta:
– studii superioare de specialitate in arhitectura si design interior
– cunosterea avansata a programului 2D / 3D constituie avantaj;
– De dorit, experienta in proiectare mobilier (detalii tehnice);
– experienta realizare relevee/masuratori
– cunostinte de vanzare – prezinta avantaj.

Descrierea jobului

ATENTIE! Postul este pentru Bucuresti si necesita prezenta fizica 8 ore!
Responsabilitati si sarcini:
– deseneaza, proiecteaza, redacteaza pe calculator in format 2d/3d proiectele de mobilier pe baza discutiilor cu clientii;
– intocmeste relevee (antemasuratori/masuratori, poze si stabilirea finisajelor la locatie );
– finalizeaza proiectele in baza masuratorilor si necesitatilor clientilor cu definirea detaliilor;
– prezentarea proiectului in varianta dinaintea executiei;
-relationeaza cu departamentul de vanzari privind ofertarea, vanzarea si finalizarea proiectului;
-urmareste executia lucrarii;

Oferim:
-salariu atractiv;
-telefon serviciu;
-conditii moderne de lucru.