Inginer Santier

  • Locatie:
  • Salariu:
    negociabil
  • Publicat:
    3 săptămâni in urma
  • Categorie:
    Inginerie
  • Termen limita:
    Open

Cautam un nou coleg dinamic care sa ocupe postul de Inginer Santier (cu profil electric )pentru compania Invest.

Care o sa fie responsabilitatile tale?

  • elaborezi tematica specifica instruirilor, instructiunile proprii si participi la cercetarea si raportarea accidentelor de munca;
  • completezi fisele de instruire individuala si efectuezi instruirea introductiv generala de protectia muncii si PSI;
  • asiguri salariatilor echipamentul individual de protectie corespunzator scopului pentru care a fost acordat, cat si verificarea acestuia;
  • actualizezi si gestionezi documentatiile specifice prevazute de legislatia in vigoare;
  • acorzi masuri necesare pentru ca numai persoanele abilitate sa aiba acces pe santier;
  • stabilesti, in colaborare cu managerul de proiect si antreprenorul, masurile generale aplicabile santierului;
  • intocmesti planurile de securitate si sanatate pentru proiecte.

Esti potrivit daca:

  • ai studii superioare absolvite cu diploma de licenta pe profil tehnic (Ingineria Electrica, Electroenergetica sau domenii similare);
  • ai experienta anterioara de minim 3 ani in domeniu sau in gestionarea a 2-3 proiecte mari de constructii;
  • cunosti minim o limba de circulatie internationala (limba engleza, de preferat);
  • ai cunostinte bune de operare in programul AutoCAD;
  • ai disponibilitatea de a presta munca pe santier (indiferent de locatie).

Ce iti vom oferi?

  • posibilitatea de a lucra alaturi de profesionisti si de a contribui la proiecte de amploare;
  • pachet salarial alaturi de beneficii care să reflecte angajamentul nostru față de tine;
  • masina de serviciu pentru deplasari;
  • echipament special pentru munca.

 Sediul companiei este la Dej, dar suntem in cautarea candidatilor din toata tara pentru a se alatura echipei noastre.

Dacă doresti sa faci parte din echipa noastra, aplica cu incredere. In cazul in care consideram ca esti potrivit pentru acest post, te vom contacta telefonic pentru a discuta mai multe detalii. In caz contrar, te vom anunta printr-un email. Pentru mai multe informatii, va stau la dispozitie la numarul 0727 800 663 intre orele 08:00-17:00. Daca acest rol nu este de interes pentru tine, dar stii pe cineva care este interesat, ne-ar ajuta sa dai vestea mai departe!

Job publicat pe jobslist.ro: Anunturi locuri de munca