Montatori panouri fotovoltaice la sol pentru zona Alba-Iulia

DESCRIERE

Angajăm Montatori panouri fotovoltaice pentru un parc fotovoltaic la sol din Teiuș, zona Alba-Iulia.

Posibilitate angajare și de echipe (4-5 persoane)

Telefon: 0734 458 410 sau 0722 455 583

Responsabilități:

  • pregătirea terenului pentru montarea pilonilor, conform planului de lucru;
  • pregătire circuite, trasarea și conectarea cablurilor până la invertoare;
  • montarea panourilor fotovoltaice pe structură;
  • utilizarea echipamentelor și instrumentelor necesare instalării;
  • abilitatea de a lucra în echipă.

Condiții și beneficii:

  • salariu 5500-6000 lei net (montatori calificați);
  • salariu 4500 lei net (muncitori necalificați);
  • program de lucru full time;
  • posibilitate de ore suplimentare;
  • cazare asigurată în apartament sau la hotel (2 persoane în cameră);
  • diurnă de 50 lei/ zi pentru persoanele din alte orașe;
  • proiectul durează 4-5 luni de zile;
  • asigurare medicală;
  • echipament de lucru asigurat.

Cerințe minime:

  • cunoștințe în domeniul electric și al sistemelor fotovoltaice;
  • experiență anterioară în domeniu;
  • cunoștințe de interpretare a unui plan tehnic;
  • permis de conducere cat. B (avantaj);
  • persoană autonomă și responsabilă.
  • condiție fizică;
  • capacitatea de a lucra în echipă.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410/ 0722 455 583 sau pe email [email protected].