Muncitori necalificati la montaj panouri solare – Teius, Alba-Iulia

  • Locatie:
  • Salariu:
    4.500 RON - 4.600 RON / Luna
  • Publicat:
    5 zile in urma
  • Categorie:
    Constructii / Instalatii
  • Termen limita:
    31 iulie 2024

Angajăm Muncitori necalificați pentru proiect de montaj panouri fotovoltaice la sol în Teiuș, zona Alba-Iulia.

Responsabilități:

• panourile fotovoltaice se montează la sol;

• pregătirea terenului pentru montarea pilonilor, conform planului de lucru;

• pregătirea circuitelor, trasarea cablurilor;

• pregătirea panourilor fotovoltaice pentru a fi montate pe structură;

• utilizarea echipamentelor și instrumentelor puse la dispoziție;

• abilitatea de a lucra în echipă.

 Condiții și beneficii:

• salariu 4500 lei net;

• program de lucru full time;

• posibilitate de ore suplimentare;

• cazare asigurată în apartament/ hotel (2 persoane în cameră);

• proiectul durează 4-5 luni de zile;

• asigurare medicală;

• echipament de lucru asigurat.

Cerințe minime:

• experiență anterioară în muncă;

• persoană responsabilă, organizată, de încredere.

• condiție fizică;

• capacitatea de a lucra în echipă.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0734 458 410/ 0722 455 583 sau pe email [email protected].