Sudor MIG- Franta, 2500 euro net

  • Locatie:
  • Salariu:
    € 2.500 / luna
  • Tip job:
    Full-Time
  • Publicat:
    1 minut in urma
  • Categorie:
    Productie
  • Termen limita:
    Open
  • Nivelul Jobului:
  • Limbi:
    German

Intra Interim, agent de muncă temporară Autorizat de către Ministerul Muncii, activează pe piața de recrutare din 2018. Suntem prezenți atât în România, cât și în Franța, Germania si Belgia pentru ca misiunea dvs să fie un adevărat succes!

Intra Interim angajează Sudor Mig pentru un client din Germania, zona Leipzig.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu – OBLIGATORIU
  • Permis de conducere categoria B – reprezintă un avantaj
  • Cunoașterea limbii germane – reprezintă un avantaj

Responsabilități:

  • Se lucrează în fabrică
  • Se va face sudura pe MIG. Carcasele sunt din oțel galvanizat (Aluminiu/zinc).
  • Se va face îndreptarea și sudarea containerelor si inlocuirea pieselor de schimb.

Ofertă și condiții de muncă:

  • Salariu 2500 EUR NET/lună
  • Program de lucru: 39 ore / săptămână
  • Cazare și transport asigurate de către angajator – camera individuală pentru fiecare persoană
  • Asigurare medicală privată
  • Contract pe perioadă nedeterminată în România, cu detașare 6 luni în Germania și cu posibilitate de prelungire a acestei detașări până la 18 luni
  • 0 taxe sau comisioane la angajare

Contactează-ne pentru mai multe detalii la numarul de telefon: 0374477800, în intervalul orar 10:30-16:30, de luni până vineri.

Prin apelarea numărului de telefon afișat în anunț sau prin trimiterea de mesaje la acesta, vă exprimați în mod liber și neechivoc consimțământul privind furnizarea informațiilor necesare derulării procesului de recrutare cu societatea HR Intra Interim SRL. Consimțământul poate fi retras oricând. Retragerea consimțământului nu afectează legalitatea prelucrării datelor pe baza consimțământului înainte de retragerea acestuia.

Pentru a cunoste intreaga echipa si de a afla mai multe informatii despre noi puteti accesa site-ul nostru oficial Intra Interim.